Foto.Paulinianum

Kategoria:

Msza rezurekcyjna z uroczystą procesją.

Dodał: Karol Porwich Dodano: wtorek, 23 kwietnia 2019 ID: 1706

Cena: zł/Netto
Wybierz rozmiar zdjęcia:
 • Licencja niedostępna.
Wybierz rodzaj licencji:
 • ?
  Licencja przeznaczona dla Pielgrzymów i Parafii do celów prywatnych w nakładzie nie przekraczającym 10 szt (odbitek, wydruków, publikacji w internecie, etc.)
 • ?
  Licencja przeznaczona do wykorzystania przede wszystkim w materiałach redakcyjnych dla wydawnictw, mediów oraz użytku prywatnego.
 • ?
  Licencja przeznaczona do zastosowań komercyjnych (okładki książek, ulotki, oznaczenia na produktach, tapety i komercyjne strony internetowe, etc.).
 • Więcej o licencjach »
Musisz założyć konto i być zalogowany aby móc kupować.
Zapytanie o licencję

Autor
Karol Porwich
Data wykonania
niedziela, 21 kwietnia 2019
Kategoria
Opis:
Fot. Karol Porwich/foto.Paulinianum, Czestochowa, 2019.04.21 Tradycyjnie o godzinie 6:00 z Grobu Panskiego w Kaplicy Matki Bozej wyruszyla uroczysta procesja rezurekcyjna wokol klasztoru jasnogorskiego. Po dotarciu do bazyliki rozpoczela sie Msza Swieta, pod przewodnictwem bp. Antoniego Dlugosza z udzialem generala Zakonu Paulinow o. Arnolda Chrapkowskiego, o. Mariana Waligory przeora klasztoru na Jasnaj Gorze, ojcow i braci Paulinow oraz zgromadzonych wiernych n/z Widok na Jasna Gore od strony Szczytu - bloni jasnogorskich
Orientacja
Pozioma
Prawa autorskie
Karol Porwich/foto.Paulinianum
Informacje dodatkowe
 • tylko do użytku redakcyjnego
  ?
  Materiał zdjęciowy/grafika służy tylko do ilustracji artykułów redakcyjnych. Nie może być wykorzystywany jako samodzielna ilustracja. W przypadku okładki wymagana jest licencja rozszerzona.
 • możliwy zakup na wyłączność
  ?
  ""Materiał zdjęciowy/grafika mogą zostać kupione na wyłączność. W celu zrealizowania zakupu prosimy o kontakt z foto.Paulinianum."
 • możliwy zakup licencji rozszerzonej
  ?
  Dla materiału zdjęciowego/grafiki może zostać kupiona licencja rozszerzona. Jeżeli cena jest niedostępna, niezbędny będzie kontakt z foto.Paulinianum.