Foto.Paulinianum

Strona główna › O nas

O nas

Serwis foto.Paulinianum został stworzony przez Wydawnictwo Paulinianum. Przeznaczony jest dla wymagających i twórczych klientów, związanych z branżą wydawniczą, medialną, muzealną, reklamową i szeroko pojętą kreacją.

Serwis jest przygotowany również z myślą o Pielgrzymach, którzy w szybki i intuicyjny sposób mogą odnaleźć zdjęcia z interesującego ich wydarzenia, czy też pielgrzymki w której uczestniczyli. Następnie w kilku prostych krokach zamówić fotografię do prywatnego albumu lub na potrzeby parafii.  

Specjalnie dla Was powstała strona, która pozwoli w bardzo prosty i szybki sposób odnaleźć potrzebne materiały. To łatwe w obsłudze i przyjazne narzędzie, dzięki któremu dotrzecie do  najwyższej jakości zdjęć dokumentujących życie codzienne sanktuarium na Jasnej Górze.

Oprócz stałego dostępu do treści ilustrujących wydarzenia, oferujemy również grafiki wektorowe, gotowe szablony ilustracyjne (kartki świąteczne, etc.) oraz uniwersalne zdjęcia ilustracyjne o tematyce religijnej.

Zajmujemy się produkcją foto związaną z tworzeniem reprodukcji zasobów muzealnych i architektonicznych znajdujących się na terenie Klasztoru, projektowaniem graficznym, postprodukcją. Nasz zespół kreatywny sprosta każdemu wyzwaniu.

Wiemy, jak bardzo w naszej branży liczy się czas i kompleksowość współpracy, dlatego oferujemy Wam bank gotowych materiałów, wspierany przez kreatywne usługi, które cały czas rozwijamy.