Foto.Paulinianum

Kategoria:
Zdjęcia

22 Międzynarodowa Piesza Pielgrzymka Żołnierzy na Jasną Górę

Dodał: Karol Porwich Dodano: czwartek, 03 stycznia 2019 ID: 1221

Cena: zł/Netto
Wybierz rozmiar zdjęcia:
 • Licencja niedostępna.
Wybierz rodzaj licencji:
 • ?
  Licencja przeznaczona dla Pielgrzymów i Parafii do celów prywatnych w nakładzie nie przekraczającym 10 szt (odbitek, wydruków, publikacji w internecie, etc.)
 • ?
  Licencja przeznaczona do wykorzystania przede wszystkim w materiałach redakcyjnych dla wydawnictw, mediów oraz użytku prywatnego.
 • ?
  Licencja przeznaczona do zastosowań komercyjnych (okładki książek, ulotki, oznaczenia na produktach, tapety i komercyjne strony internetowe, etc.).
 • Więcej o licencjach »
Musisz założyć konto i być zalogowany aby móc kupować.
Zapytanie o licencję

Autor
Karol Porwich
Data wykonania
środa, 14 sierpnia 2013
Kategoria
Zdjęcia
Opis:
Fot. Karol Porwich/ foto.Paulinianum , Czestochowa, 2013.08.14 Ostatni etap pielgrzymki zakonczy sie przed Cudownym Obrazem Matki Bozej na Jasnej Gorze. Nastapi tam akt zawierzenia zolnierzy, funkcjonariuszy sluzb mundurowych, kaplanow i osob cywilnych zwiazanych z formacjami mundurowymi n/z Zolnierze na bloniach jasnogorskich podczas wejscia
Orientacja
Pozioma
Prawa autorskie
Karol Porwich/ foto.Paulinianum
Informacje dodatkowe
 • tylko do użytku redakcyjnego
  ?
  Materiał zdjęciowy/grafika służy tylko do ilustracji artykułów redakcyjnych. Nie może być wykorzystywany jako samodzielna ilustracja. W przypadku okładki wymagana jest licencja rozszerzona.
 • możliwy zakup licencji rozszerzonej
  ?
  Dla materiału zdjęciowego/grafiki może zostać kupiona licencja rozszerzona. Jeżeli cena jest niedostępna, niezbędny będzie kontakt z foto.Paulinianum.